INDIVIDUALIOS PAMOKOS JAUNAVEDŽIAMS
Turbūt nieko nėra gražiau, kai nuotaka, tarsi balta plunksnelė, praskrieja per pokylių salę jaunojo glėbyje. Todėl artėjant gražiausiai Jūsų bendro gyvenimo šventei, nepamirškite jaunavedžių šokio. Tikime, jog paskendus svarbios šventės pasirengimo rūpesčiuose, laiko galvoti apie šokius tiesiog nelieka. Tačiau mes norime Jums pranešti, kad apie tai ir nereikia galvoti – kelios linksmos pamokos privers Jus ne tik pailsėti po dienos darbų, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi tą ypatingą akimirką.
Patyrę Šokių Akademijos mokytojai išmokys šokti nuo pagrindinių žingsnelių iki specialiai Jums sukurtos kompozicijos. Apdovanokite savo šventės svečius darniu šokiu, užgniaužiančiu kvapą visiems žiūrovams.
Rekomenduojame tris, keturias individualias pamokas būsimiems jaunavedžiams. Pirmos pamokos metu aptariam Jūsų šokio choreografiją, išsirenkam muziką (jeigu to nepadarėme anksčiau) ir išmokstame pagrindinius žingsnius ir judesius. Antra pamoka - specialiai Jūsų porai sukurtos choreografijos mokymasis. Trečia ir ketvirta pamoka skirtos choreografijos "atidirbimui" ir tobulinimui. Sezono metu išmokome šokti apie šimtą jaunavedžių porų.

Individualių pamokų kainos:
Individualios pamokos kaina porai - 50 Eur (60 min).
Individuali pamoka - 65 Eur (90 min).
Individualios pamokos vyksta:
Vilniuje - Konstitucijos pr. 6
Riešėje - Sporto g. 3

Pamokos organizuojamos Jums patogiu metu. Dėl konkretaus pamokų laiko susisiekite el. paštu info@sokiuakademija.lt arba tel.: +37068620248
Vasarą į mus kreipiasi daug jaunavedžių porų, tad jeigu planuojate pamokas - susisiekite su mumis bent prieš mėnesį, tuomet išsirinksite patogiausią laiką pamokoms. Aišku pasitaiko, kad poros kreipiasi likus porai savaičių ar tik kelioms dienoms iki vestuvių. Bet nieko nėra neįmanomo - pamokas galime pasiūlyti ir labai vėlai vakare, per pietų pertrauką darbo metu ar savaitgaliais. 
Jeigu Jums nedrąsu šokti vieniems yra originali išeitis: paruoškime šokį su draugais – šią puikią pramogą prisiminsite ilgai, o vakaro svečiai bus sužavėti.​​​​​​​
GAL IEŠKOTE FOTOGRAFO IR VIDEOGRAFO?
Turime jums labai nuoširdžią rekomendaciją pristatydami mūsų draugus "Be You Wedding films&photo". Paulina ir Gintas tikri savo srities profesionalai ir nuostabūs žmonės, o jų darbus galite rasti instagram paskirtyje @be_you_wedding 
Dėl daugiau informacijos susisiekite labas@beyouwedding.lt
Mūsų šokėjams taikoma 10% Nuolaida! www.beyouwedding.lt
JAUNAVEDŽIŲ ŠOKIO MUZIKOS KŪRINIŲ PAVYZDŽIAI
Prieš pradedant ruoštis jaunavedžių šokiui, reikia atlikti namų darbus ir išsirinkti dainą, kuri patiktų abiems. Gal tai Jūsų draugystės pradžios daina? Jei konkrečios nėra, tuomet rinkitės kas patinka, o choreografas pritaikys žingsnius ir judesius. Gal anksčiau mokėtės salsos ar lindyhopo? Panaudokite ankstesnes žinias. Jei sunku apsispręsti - sudarykite sąrašą pavyzdžiui 5-8 dainų ir pasitarkite su savo mokytoju. Jei turite daugiau laiko ir noro nustebinti save ir kitus - kurkite šokį iš dviejų dalių - lėtos, romantiškos (o gal iškilmingos) ir smagios, nuotaikingos - užvedančios tolimesnėms vakaro linksmybėms. Renkantis dainą, šokį nepamirškite atsižvelgti į savo aprangą, kad būtų patogu judėti. Čia keletas dainų pavyzdžių, kurias rinkosi mūsų jaunavedžių poros ;)
Submit
Thank you!
ŠOKIŲ PAMOKOS JŪSŲ ŠVENTĖS METU
Charizmatiškas, mokantis bendrauti su publika šokių mokytojas, atvyks į Jūsų šventės vietą ir visus susirinkusiuosius pavers šokėjais. Juk šokiai geriausia pramoga tiek mažam tiek dideliam svečių būriui. Į šokių sūkurį būsite įtraukti visi ir pažadame – prisiminti tikrai bus ką. Nuotaikingų pamokėlių metu greitai išmoksite pagrindinių populiariausių šokių žingsnelių. Salsa, tvistas, čarlstonas, polka, lambada ar sirtakis patiks įvairaus amžiaus žmonėms. 
Kainos nuo 350 Eur. Kaina priklauso nuo šventės vietos, paslaugos trukmės ir nuo to - vieno ar dviejų šokių mokytojų pageidaujate. Susitarti reikėtų, bent pora savaičių iki šventės.​​​​​​​
Vestuvių vakarinės programos ruošimas vedimas ir koordinavimas
Susisiekite el.paštu: info@sokiuakademija.lt arba tel.nr.: +37068620248
2016 metų vasara. Choreografė - Jurgita Česnavičiūtė.
Ką reikia žinoti jaunavedžiams prieš pradedant šokių pamokas
-       Šokių pamokas kviečiame pradėti likus bent 1,5 mėn. iki vestuvių. 
-       Dažniausiai prireikia 3-5 pamokų, jas geriausia išdėstyti kartą per savaitę (būtų gerai, kad po pamokų savarankiškai pasikartotumėte/išmoktumėte žingsnelius).
-       Individualios pamokos kaina porai – 40 Eur (60 min.)
-       Avalynę prašome atsinešti persiauti kuo panašesnę į tą kurią avėsite vestuvių metu.
-       Pamokose apranga laisva, patogi. Gali būti ir "iškart po darbo" stilius.
-       Jeigu esate išsirinkę muziką - atsiųskite mokytojui nuorodą, likus bent kelioms dienoms iki pirmos pamokos pradžios.
-       Jeigu muzikos neišsirinkote - mokytojas pasiūlys Jums kelis variantus.
-       Choreografijos sudėtingumas priklauso nuo Jūsų pageidavimo, Jūsų ankstesnės patirties šokių srityje, planuojamo skirti laiko ir t.t.
ROMANTIŠKOS DAINOS JŪSŲ ŠOKIUI

Tęsiame straipsnį Kokia muzika tinka mūsų šokiui, tik pavadinimą pakeitėme kad negalvotumėt kad čia tas pats straipsnis ;)).
O jeigu neskaitėte ankščiau minėto, įvesiu į kontekstą: Jūs esate būsimų jaunavedžių pora, susirūpinusi vestuviniu šokiu. Jeigu ieškant muzikos jau esate apsisprendę, kad norite šokti valsą – sveikinu, Jūsų paieškos ratas gerokai susiaurėjo ir galite grįžti prie minėto straipsnio. Bet jeigu nežadate gaišti laiko pamokoms ir įmantriems žingsneliams (čia aš Jus jau imčiau perkalbinėti), tam “improvizuotam palingavimui” pasirinkite romatišką, visiems gerai žinomą kūrinį.

Tačiau jei persigalvosite, pagal šias melodijas šokių mokytojas sukurs puikias choreografijas atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir turimo laiko kiekį ;). Atrinkau keletą kūrinių kurie man labiausiai patinka, nors šalia televizorių žiūrintis vyras burbtelėjo, kad jie dvelkia naftalinu ir liepė užsidėti ausines, kad netrukdyčiau žiūrėti futbolo. Kaip bebūtų, mano nuomone šios dainos labai tinka pirmąjam šokiui. Prašau įvertinti:Ši muzika ir vaizdelis tikrai nepaliks abejingų. 
Aktoriai šoka salsą. Dirty Dancing - Time of my Life. Video
Love can build a bridge. Cher. Video
Pagal šį kūrinį galima šokti valsą - Alicia Keys If I Ain´t Got You. Video
Taip pat valsui tinkanti daina - Michael Bolton - When A Man Loves A Woman. Video
Nothing Gonna Change My Love For You George Benson. Video
Elvis Presley Can't Help Falling In Love. Video
Bryan Adams I do it for You. Video
Elton John Can You feel the love tonight. Video
The Platters Only You. Video
Celine Dion Because You Loved me. Video
Louis armstrong & Ella Fitzgerald - Cheek to Cheek. Video
Morris Albert - Feelings. Video


Ech tas internetas visagalis, tą net patys mažiausi vaikai žino, tačiau mūsų laikas labai brangus – tai irgi ne naujiena. Todėl geriausia kai žinai ko ieškai. Būsiu labai laiminga jeigu mano sugaištas laikas padės Jums atrasti tą vienintelę melodiją.

Back to Top