ŠOKIŲ PAMOKŲ GRUPĖSE KAINOS
VILNIUJE (spauskite ant pavadinimo):
Konstitucijos pr. 6, (Šokių Akademijos studija)
​​​​​​​​​​​​​​
Pamėnkalnio g. 13, (Karininkų Ramovė)
RIEŠĖJE (spauskite ant pavadinimo):
Sporto g. 3, (Riešės sporto klubas)
=> SOLO LATINO​​​​​​​

Daugiau informacijos - info@sokiuakademija.lt
INDIVIDUALI PAMOKA (1-2 asmenys) 
Jeigu norite būti mokomi vieni, jeigu praleidote kelis grupės užsiėmimus ir norite pasivyti kolegas, jei norite "ištaisyti" asmenines klaidas ar išmokti dar daugiau šokio elementų - šios pamokos kaip tik Jums. Treneris visą dėmesį skirs tiktai Jums ar Jūsų porai.
Individuali pamoka - 50 Eur (60 min). 
Individuali pamoka - 65 Eur (90 min).
​​​​​​​

VESTUVINIO ŠOKIO PAMOKA 
Rekomenduojame tris individualias pamokas būsimiems jaunavedžiams. Pirmos pamokos metu aptariam Jūsų šokio choreografiją, išsirenkam muziką (jeigu to nepadarėme anksčiau) ir išmokstame pagrindinius žingsnius ir judesius. Antra pamoka - specialiai Jūsų porai sukurtos choreografijos mokymasis. Trečia pamoka skirta choreografijos "atidirbimui" ir tobulinimui. 
Individualių pamokų kainos:
Individualios pamokos kaina porai - 50 Eur (60 min).
Individuali pamoka - 65 Eur (90 min).

Individualios pamokos vyksta:
Vilniuje - Konstitucijos pr. 6
Riešėje - Sporto g. 3
Kuriame ir masinius šokius, kuomet jaunavedžiai šoka kartu su draugais ir artimaisiais.

ŠOKIŲ PAMOKA JŪSŲ ŠVENTĖJE
Charizmatiškas, mokantis bendrauti su publika šokių mokytojas, atvyks į Jūsų šventės vietą ir visus susirinkusiuosius pavers šokėjais. Juk šokiai geriausia pramoga tiek mažam tiek dideliam svečių būriui. Į šokių sūkurį būsite įtraukti visi ir pažadame – prisiminti tikrai bus ką. Nuotaikingų pamokėlių metu greitai išmoksite pagrindinių populiariausių šokių žingsnelių. Salsa, tvistas, čarlstonas, polka, lambada ar sirtakis patiks įvairaus amžiaus žmonėms. (Šokius patys galite pasirinkti).
Šokių pamoka Jūsų šventėje nuo 400 eur (du mokytojai). Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus, pamokos trukmės, šventės vietos ir temos.

ŠOKIŲ PAMOKA MERGVAKARIUI
150 Eur (90 min).​​​​​​​

ATSISKAITYMAS UŽ ŠOKIŲ PAMOKAS GRUPĖSE
Prašome susimokėti už mėnesį (arba jeigu Jums patogu ir už kelis mėnesius) į priekį.
Galima sumokėti atėjus anksčiau prieš pamoką arba po jos. Taupydami mokytojų laiką, prašome turėti lygią sumą, kad nereikėtų ieškoti grąžos. Pageidaujant, galime išrašyti kvitą.

Mokestis už pamokas, kuriose nebuvote, nėra perkeliamas jokiais atvejais. Jeigu žinote, kad negalėsite dalyvauti visose pamokose - galite mokėti atskirai už kiekvieną pamoką (pamoka "pabrangsta" ~ 2 - 3 Eur. dėl tikslios kainos teirautis pas mokytojus).

Tačiau jeigu atsitiko taip, kad praleidote pamoką, papildomai galite sudalyvauti ir kitos grupės (panašaus lygio) pamokoje. Kuri grupė Jums tinkamiausia – patars mokytojas. Kitas variantas padėsiantis pasivyti ar pasitobulinti – privačios pamokos, kurių metu visas dėmesys teks Jums ir kur bus taisomos tik Jūsų asmeninės klaidos.

Daugiau teiraukitės info@sokiuakademija.lt arba tel. nr.
+37068620248
Submit
Thank you!
Back to Top