Beveik ruduo už lango, bet mes nepasiduodam ir jau planuojam smagius savaitgalius. Taigi dėmesio visiems, o ypač su mumis dar nekeliavusiems!
Ilgasis ŠA savaitgalis MALTOJE | 09.30 - 10.03
Kelionės scenarijus dar kuriamas, bet planas yra smagioje kompanijoje praleisti kelias nepamirštamas dienas ir naktis, susipažinti su sostine, pabūti prie jūros, apšokti visus kampus ir gerai pasiausti 👯‍ Kas jau keliavę su mumis - žinote - Kelionių Fėjos mus lydi jau nuo 2014 m. ir visada pataiko.
Kaina tik ŠA 250 eur (sumokėjus avansą iki 08.31) + lėktuvo bilietai (perkamės patys www.ryanair.com). 280 eur (sumokėjus avansą iki 09.04)
Svarbu!!! Liko 6 vietos, tad pirma teiraukitės dėl vietų žinute, jei telpate - atsiųsime rekvizitus avansui (100 eur) ir tik tuomet pirkite bilietus lėktuvui. Galima jungtis vienam/ai, su draugu/e, vyru ar žmona.
Į kelionės kainą įskaičiuota: 
- Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas. 
- Apgyvendinimas aktyviame kurortiniame miestelyje St. Julians 4* viešbutyje su pusryčiais (dviviečiai ir triviečiai kambariai)
- 🚶‍Ekskursija su profesionaliu gidu sostinėje Valetoje.
- Šokiai kur tik įmanoma
Neįskaičiuota:
*Lėktuvo bilietai Vilnius-Malta-Vilnius (tiesioginis skrydis, kaina dabar apie 130 eur, įsigykite patys www.ryanair.com)
*Draudimas
*Asmeninės išlaidos
*Kitos ekskursijos
Avansas 100 eur, iš ju 30 eur negražinamas. Bilietus pirktume su galimybe pakeisti datą. Perkam patys arba prašom Kelioniu fėju (30 eur papildomai).
NE TIK ŠOKAME
 
Džiaugiamės ne tik šokdami, bet ir smagiai leisdami laiką kartu. Mėgstame stovyklauti, keliauti ir dalyvauti koncertuose, parodose ar kituose meno renginiuose.
 
Kartą per metus vykstame į tarptautinius šokių festivalius užsienyje, kur tobulėjame seminaruose ir siaučiame vakarėliuose iki ryto. Kviečiame prisijungti visus norinčius ir suplanuoti kitokias atostogas.
Back to Top