ŠOKIAI - PRAMOGA MERGVAKARIUI
Šauni pramoga merginų vakarėliui - nuotaikinga šokių pamoka. Draugiški, bei charizmatiški mokytojai sukurs šventišką nuotaiką ir Jums atrodys, kad net nepajusite esančios pamokoje. Ankstesnė patirtis tikrai nėra būtina, judesiai ir žingsneliai nesudėtingi, parinkti taip, kad nebūtų sunkūs su šokiais nesusidūrusioms ir nenuobodūs jau šokančioms. Išmoktą šokį galėsite pademonstruoti vestuvėse arba tai gali likti tik tarp Jūsų mergaičių!

90 min. pamoka: Lotynų Amerikos karštis -  150 Eur.
90 min. pamoka: Burleskos vilionės - 150 Eur.
Galime sukurti choreografiją pagal Jūsų pageidaujamą muzikos kūrinį.
Šią pramogą galime suorganizuoti mūsų studijose arba Jūsų šventės vietoje (namuose, parke ar bare). 
VILNIUS: Konstitucijos pr. 6 (Šokių Akademijos studija). 
RIEŠĖ: Sporto g. 3 (Riešės Sporto klubas).

Papildomai galima užsisakyti profesionalaus fotografo paslaugas (CD su Jūsų pamokos nuotraukomis). Nuotaikingi šokiai, tik Jūsų kompanijai neleis nuobodžiauti, o linksmiausias akimirkas įamžins fotografas.​​​​​​​
Dažniausiai šias pramogas organizuojame savaitgaliais, bet galime tartis ir darbo dienomis.
Dėl Jums patogaus laiko ir vietos susisiekite el. paštu Info@sokiuakademija.lt arba tel.nr.: +37068620248
BURLESKA
Šio sezono naujiena – paslaptinga, viliojanti, uždeganti Burleska. Tai šokių pamoka, kurioje šokama po vieną, kuriant konkretaus šokio choreografiją. Ši pramoga puikiai tiks moteriškai kompanijai švenčiančiai mergvakarį, gimtadienį ar norinčioms tiesiog originaliai praleisti laiką. 
Burleska, XVII a. pabaigoje gimusi Anglijoje kaip miuziklo karikatura, parodija, ekstravagantiškoji teatralinio meno atšaka, XIX amžiuje tapo populiari Amerikoje, buvo šokama kabaretuose bei baruose. Iki 1940 metų Burleskos pasirodymai dažniausiai turedavo komedijos siužetą, pagrindinis akcentas buvo apnuoginto moters kūno grožis. Šiuolaikiniame pasaulyje burleska yra daug įvairesnė ir vienas jos variantų yra subtilus moteriškumo atskleidimas pasitelkiant harmoningą plastiškų judesių ir šarmingos muzikos derinį.
Burleskos pamokoje merginos bei moterys galės ištrūkti iš kasdienybės ir pasijusti kabareto šokejomis, išreikšti savo seksualumą judesyje skambant kvapą gniaužiantiems fataliskų moterų atliekamiems kūriniams.
Šioje pamokoje lavinsite plastiką, graciją, mokysitės paslaptingo viliojimo meno. Pasitelkdamos burleskos, fossy jazz, bei kabareto šokių judesius susikursite paslaptingą Burleskos pasaulį. 
Ankstenė šokio patirtis nėra būtina - judesiai nėra sudėtingi.
Pamokos laikas - derybų objektas :)
Back to Top