ŠOKIAI POROSE
Šį sezoną kaip niekada didelė šokių įvairovė poroms :). 
Visų pamėgti PRAMOGINIAI ŠOKIAI 
Žaisminga LA stiliaus SALSA
Smagioji CUBAN SALSA
Seksualioji BACHATA
Aistringasis ARGENTINIETIŠKAS TANGO
DAUGIAU INFORMACIJOS info@sokiuakademija.lt

Salsa Rueda - iš Kubos kilęs  šokis/žaidimas kuomet šokama ratu, keičiantis poromis ir visiems kartu atliekant tam tikras figūras, tam tikru eiliškumu. Į šią grupę kviečiame poromis ir po vieną, mes pasirūpinsime, kad merginų ir vaikinų skaičius pamokoje būtų panašus ;). 
Pramoginių šokių grupėje mokomės populiariausių pramoginių šokių. Naujokų lygyje pradedame dažniausiai nuo linksmosios čia čia čia ir šokių karaliaus lėto valso.  Maždaug po mėnesio įtraukiame ir rumbą bei džaivą.
Šią grupę rekomenduojame visiems norintiems išmokti šokti, tobulinti laikyseną ir praleisti daugiau laiko su savo antrąja puse.
Argentinietiškas tango - pats šokis tai ne meilė ar aistra – tai kažkas, ko neįmanoma apibūdinti žodžiais. Sunkiausia šiame šokyje yra apsikabinti, kadangi neretai žmogus, kuris pasąmonėje bijo apkabinimo, palieką vieną kūno daly nuošalyje. Tango – tai šokis, kurio neįmanoma šokti ir sau, ir partneriui, ir žiūrovams, ir komisijai. Tai tik dviejų žmonių šokis. Todėl požiūris į šią meno šaką neretai iškraipomas, o pats tango vaizduojamas kaip kupinas gimnastikos elementų vaidinimas. Todėl, teisingiausia būtų galvoti, jog tango, tai kažkas tarp šokio ir meditacijos.
Kizomba yra improvizuotas šokis, susidedantis iš keturių elementų: vaikščiojimo, sukinių, sustojimų ir papuošimų. Nors šokėjai ir paklūsta tam tikriems formalumams, jie niekada nežino kaip kitas šokėjas kurs šokį, pridės papuošimą ar interpretuos muziką. Šokio netikėtumai ir daro jį tokį patrauklų. Ir iš tiesų kizoba šokama dviese, nes pats šokis nėra tik vyro vedimas ir moters sekimas. Abiejų partnerių įnašas yra svarbus – lygiai kaip ir gerame pokalbyje ;).
Kas keli mėnesiai organziuojame naujokų grupes, o jeigu šokiai Jums ne naujiena - kviečiame jungtis į pradedančiųjų, pažengusių ar patyrusių grupes.
Lygių paaiškinimai:
Naujokai – niekada anksčiau nešokę (formuojama nauja grupė).
Pradedantieji – šokantys 6 – 9 mėnesius (gali būti jungiamos kelios praeitą sezoną suformuotos grupės, gali prisijungti anksčiau šokę kituose klubuose).
Pažengę – šokantys 1 – 2  metus (gali būti jungiamos kelios praeitą sezoną suformuotos grupės, gali prisijungti anksčiau šokę kituose klubuose).
Patyrę – šokantys 2 metus ir daugiau. Prisijungti prie šios grupėsgalima tik papildomai lankant individualias pamokas ir išmokstant šios grupės šokių pagrindines kombinacijas.

Į šokių pamokas kviečiame atkeliauti su savo pora, bet galime ir mes padėti surasti porą šokių pamokoms. Mokymosi tikslais, pamokose kartais keičiamės poromis, bet jeigu Jums tai sukelia neigiamas emocijas, galite šokti tik su savo partnere.
Bent kartą per mėnesį Vilniuje organizuojame šokių praktikas - vakarėlius, kur poros turi galimybę tobulinti išmoktus judesius, pabendrauti ir smagiai praleisti laiką. Šiuose vakaruose išmokstame ir linksmų vakarėlių šokių. 
Kviečiame įsitikinti, kokia jauki ir smagi yra Šokių Akademijojos šeima. https://vimeo.com/106987315
Back to Top