Registracija ir daugiau informacijos apie Virtualias pamokas: info@sokiuakademija.lt
ŠOKIAI POROSE
Naujos grupės!
Žaisminga LA stiliaus SALSA  |  Smagioji CUBAN SALSA  |  Seksualioji BACHATA​​​​​​​
VILNIUJE (Konstitucijos pr. 6) (Šokių Akademijos būstinė)
VILNIUJE (Gedimino pr. 47A)
RIEŠĖJE (Beržų g. 2A)

Jau ne naujokus ir norinčius prisijungti į pažengusių grupes - prašome susisiekti su mumis. DAUGIAU INFORMACIJOS info@sokiuakademija.lt​​​​​​​
Lygių paaiškinimai:
Naujokai – niekada anksčiau nešokę (formuojama nauja grupė).
Pradedantieji – šokantys 6 – 9 mėnesius (gali būti jungiamos kelios praeitą sezoną suformuotos grupės, gali prisijungti anksčiau šokę kituose klubuose).
Pažengę – šokantys 1 – 2  metus (gali būti jungiamos kelios praeitą sezoną suformuotos grupės, gali prisijungti anksčiau šokę kituose klubuose).
Patyrę – šokantys 2 metus ir daugiau. Prisijungti prie šios grupėsgalima tik papildomai lankant individualias pamokas ir išmokstant šios grupės šokių pagrindines kombinacijas.
Į šokių pamokas kviečiame atkeliauti su savo pora, bet galime ir mes padėti surasti porą šokių pamokoms. Mokymosi tikslais, pamokose kartais keičiamės poromis, bet jeigu Jums tai sukelia neigiamas emocijas, galite šokti tik su savo partnere.
Bent kartą per mėnesį Vilniuje organizuojame šokių praktikas - vakarėlius, kur poros turi galimybę tobulinti išmoktus judesius, pabendrauti ir smagiai praleisti laiką. Šiuose vakaruose išmokstame ir linksmų vakarėlių šokių. 
Kviečiame įsitikinti, kokia jauki ir smagi yra Šokių Akademijojos šeima. https://vimeo.com/106987315

Back to Top