ŠOKIŲ AKADEMIJOS MOKYTOJAI
Šokių Akademija vienija charizmatiškus, energingus šokių mokytojus, kurie savo patirtimi dalijasi su visais norinčiais išmokti. Pamokos vyksta mūsų studijose ir Jūsų šventėse.
JURGA (Vilnius)
Sportinių šokių karjerą pradėjau nuo 5 metų ir profesionaliai sportavau iki 18 metų. Šokau žymiausiuose Kauno šokių klubuose: „Dileksa“ (vadovas Juozas Aleksandravičius), „Santaka“ (vadovas Imantas Brikmanis), „Viesulas“ (vadovas Gediminas Kavaliauskas), „Sūkurys“ (vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos) ir kt. Šokių įgūdžius tobulinausi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Graikijoje bei Norvegijoje. Iki šiol dalyvauju seminaruose, seku naujausias šokių tendencijas. Esu Lietuvos ir tarptautinių reitingo turnyrų bei įvairiausių konkursų dalyvė ir prizininkė. 2006 – 2007m. LRT projekto „Lietuvos šokių dešimtukas“ vedėja, vėliau – dalyvė. Vedu šokių pamokas, organizuoju šokių vakarus bei jiems "diriguoju", jau dešimt metų. Šiuo metu su malonumu savo šokių žiniomis ir patirtimi dalinuosi su kauniečiais bei vilniečiais. 
EGLĖ (Vilnius)
Šokti pradėjau nuo šešerių metų gimtajame mieste Alytuje. Pagrindinis šokio stilius - sportiniai šokiai. Esu daugkartinė Lietuvos sportinių šokių čempionė bei kitų Lietuvos ir tarptautinių sportinių šokių varžybų finalininkė. Šokis - mano kalba, kurią visuomet noriu tobulinti, gilinti ir tuo pačiu skleisti. Trylika metų profesionaliai šokau sportinius šokius ir jau dešimt metų gilinuosi į social dance šokius kaip salsa ir bachata. "Šokių Akademijoje" dirbu jau 10 metų ir esu labai laiminga, jog turiu galimybę padėti kitiems pajusti šokio teikiamą malonumą bei nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės.
Svarbiausia mėgautis akimirka, įjungti šypseną ir atpalaiduoti galveles;) 
ERIKA (Vilnius)
Sveiki, aš Erika dar kitaip žinoma, kaip Šokanti Gyvatė. Tai mano indėniškas vardas, kuris gimė tuomet, kai gyvenau indėnų kaime ir mokydavau žmones šokti aplink laužą. Mano šokių karjera nuo pat pradžių buvo kupina ieškojimų, todėl iki pat šiol savo pamokose mėgstu miksuoti įvairius šokio stilius. Manau, kad tada gali gimti patys unikaliausi dalykai.
Esu diplomuota šokio pedagogė, mano pagrindinis stilius – gatvės šokiai. Esu sukaupusi 12 metų šokio mokymo patirtį. Vaikystėje scena buvo mano antri namai, o šiuo metu tai šokių salė, kurioje galiu dalintis savo meile šokiui su kitais. 
TOMAS (Vilnius)
Aš ne šokėjas :) :) :)
Vis dėl to šokti man visada buvo labai SMAGU. Jau nuo vaikystės šiek tiek “ragavau” pramoginių, vėliau šokau liaudies, dar vėliau ir Pop stiliaus šokius (hmm... šokau ir Go-go :DDD). Nors mano profesiniai dirvonai – visai kitur (pardavimai/marketingas/vadyba), galiu teigti, kad šokiai mene lydėjo visą gyvenimą. Drauge su sportu (rytų kovų menai) šokiai visuomet buvo mano laisvalaikio pagrindas. Maža to ir susituokiau su šokėja. Taigi neišvengiamai šokiai man tapo smagia kasdienybe, o čia ir būrys nuostabių “Šokių Akademijos” bičiulų :)!!!
Žinome ir Jūs ir aš – šokti moka visi! Juk kai gera nuotaika ir skamba smagi muzika mūsų kūnai lyg ir patys pradeda šokti… Tikrai žinau ir tai, kad net kai nuotaikos nekokios, tereikia smagios muzikos, geros kompanijos ir pradėti judėti muzikos ritmu – kaipmat “išsitaško” ir blogos nuotaikos, ir daug daugiau blogybių…​​​​​​​
Apie tai ir ZUMBA® !!!  Jo… ;)
SIMA (Vilnius)
Kviečiame įsitikinti, kokia jauki ir smagi yra Šokių Akademijojos šeima. https://vimeo.com/122902051
Back to Top