ŠOKIŲ AKADEMIJOS MOKYTOJAI
Šokių Akademija vienija charizmatiškus, energingus šokių mokytojus, kurie savo patirtimi dalijasi su visais norinčiais išmokti. Pamokos vyksta mūsų studijose ir Jūsų šventėse.
JURGA (Vilnius)
Sportinių šokių karjerą pradėjau nuo 5 metų ir profesionaliai sportavau iki 18 metų. Šokau žymiausiuose Kauno šokių klubuose: „Dileksa“ (vadovas Juozas Aleksandravičius), „Santaka“ (vadovas Imantas Brikmanis), „Viesulas“ (vadovas Gediminas Kavaliauskas), „Sūkurys“ (vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos) ir kt. Šokių įgūdžius tobulinausi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Graikijoje bei Norvegijoje. Iki šiol dalyvauju seminaruose, seku naujausias šokių tendencijas. Esu Lietuvos ir tarptautinių reitingo turnyrų bei įvairiausių konkursų dalyvė ir prizininkė. 2006 – 2007m. LRT projekto „Lietuvos šokių dešimtukas“ vedėja, vėliau – dalyvė. Vedu šokių pamokas, organizuoju šokių vakarus bei jiems "diriguoju", jau dešimt metų. Šiuo metu su malonumu savo šokių žiniomis ir patirtimi dalinuosi su kauniečiais bei vilniečiais. 
EGLĖ (Vilnius)
Šokti pradėjau nuo šešerių metų gimtajame mieste Alytuje. Pagrindinis šokio stilius, kurį aš šokau, buvo sportiniai šokiai. Esu daugkartinė Lietuvos sportinių šokių čempionė bei kitų Lietuvos ir tarptautinių sportinių šokių varžybų finalininkė. Šokis yra ta sritis, kurioje aš visuomet noriu tobulėti ir mokytis dar nepažintus šokius bei šokio žanrus. Trylika metų profesionaliai šokau sportinius šokius, tačiau mane visuomet žavėjo super smagi salsa, seksualioji bachata bei paslaptingoji kizomba. Dabar esu labai laiminga, jog turiu galimybę padėti kitiems pajusti šokio teikiamą malonumą ir nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės ;)
TOMAS (Vilnius)
Aš ne šokėjas :) :) :)
Vis dėl to šokti man visada buvo labai SMAGU. Jau nuo vaikystės šiek tiek “ragavau” pramoginių, vėliau šokau liaudies, dar vėliau ir Pop stiliaus šokius (hmm... šokau ir Go-go :DDD). Nors mano profesiniai dirvonai – visai kitur (pardavimai/marketingas/vadyba), galiu teigti, kad šokiai mene lydėjo visą gyvenimą. Drauge su sportu (rytų kovų menai) šokiai visuomet buvo mano laisvalaikio pagrindas. Maža to ir susituokiau su šokėja. Taigi neišvengiamai šokiai man tapo smagia kasdienybe, o čia ir būrys nuostabių “Šokių Akademijos” bičiulų :)!!!
Žinome ir Jūs ir aš – šokti moka visi! Juk kai gera nuotaika ir skamba smagi muzika mūsų kūnai lyg ir patys pradeda šokti… Tikrai žinau ir tai, kad net kai nuotaikos nekokios, tereikia smagios muzikos, geros kompanijos ir pradėti judėti muzikos ritmu – kaipmat “išsitaško” ir blogos nuotaikos, ir daug daugiau blogybių…

Apie tai ir ZUMBA® !!!  Jo… ;)
SIMONA (Vilnius)
Šokis mane lydi nuo vaikystės, kadangi šokti pradėjau vos 4 metukų. Šoku pramoginius, modernius šokius bei nuolat mokinuosi kitų stilių šokių, kad paįvairinčiau pamokas su naujais dalykais! Ilgą laiką dirbau šokių mokytoja Graikijoje, kur taip pat aktyviai dalyvavau įvairiuose šokių konkursuose. Dirbau su šokėjais nuo 3 iki 80-ies metų. Mano darbas įdomus tuom, jog turiu galimybę susipažinti su įvairiais žmonėmis ir jiems parodyti šokio pasaulį!

Kviečiame įsitikinti, kokia jauki ir smagi yra Šokių Akademijojos šeima. https://vimeo.com/122902051
Back to Top