Šokių Akademija - nuo 2007 metų aktyviai ir nuoširdžiai veikiantis šokių ir laisvalaikio klubas. Vykdome įvairias šokių pamokas ir sveikatingumo treniruotes suaugusiems, organizuojame ir koordinuojame renginius bei įvairias šventes.
(VšĮ “Stok ir Šok”) įkūrėja ir vadovė sportinių šokių profesionalė Jurgita Česnavičiūtė, jau 14 metų moko šokti, rengia, koordinuoja ir veda įvairius renginius, 2006 - 2007m. LRT projekto „Lietuvos šokių dešimtukas“ vedėja ir dalyvė.

MŪSŲ PASLAUGOS
Salsa L.A. ir bachata šokių pamokos suaugusiems grupėse
Salsa rueda Cuban šokių pamokos suaugusiems grupėse
Solo latino  (po vieną) suaugusiems grupėse (salsa, bachata, čia čia čia, rumba, džaivas ir t.t.)
Zumba Fitness® treniruotės grupėse
Individualios pamokos 
Vestuvinio šokio pamokos
Šokių pamoka vakarėlyje
Šokių pamoka mergvakariui/bernvakariui/gimtadieniui - (burleska, lotynų Amerikos šokiai ar kitos temos)
Šokių pamoka su fotosesija mergvakariui/bernvakariui/gimtadieniui
Profesionalios šokėjų poros pasirodymai (Salsa, sirtakis, čia čia čia, rokenrolas, džaivas, rumba)
Suaugusiųjų mėgėjų grupės pasirodymai (salsa, tango, valsas ir t.t.)
Įvairių švenčių rengimas/koordinavimas
Vedėjas
DJ

Video apie mūsų šokius, vakarėlius ir laisvalaikį:

MŪSŲ KOMANDA
Vilniuje ir D.Riešėje šokių paslapčių moko Jurgita Česnavičiūtė, Eglė Valentaitė, Tomas Jančoras, Ligita Zujytė ir kiti. Taip pat bendradarbiaujame su kitų šokių studijų moktojais, rengiame seminarus bei teminius vakarėlius.
Šokių Akademijos įkūrėja, mokytoja ir šokių vakarų siela - Jurgita Česnavičiūtė, spėjanti savo žiniomis dalintis ir su kauniečiais ir su vilniečiais. Ji šokių pamokas veda, šokių vakarus organizuoja bei jiems "diriguoja" jau daugiau nei dešimt metų. Daugiau apie šokių mokytojus skaitykite čia. 


VAKARĖLIAI / RENGINIAI / SEMINARAI
 
Džiaugiamės organizuodami ne tik šokių pamokas, bet ir įvairius vakarėlius, kur visi gali pasimėgauti tuo ko išmoko pamokose - pritaikyti tai praktiškai. Įsitikinome, jog kuo daugiau mūsų šokėjai dalyvauja renginiuose, nepraleisdami progos pašokti, tuo greičiau tobulėja.
 
Susirinkus naujai grupei, jos mokytojas organiuzoja susipažinimo vakarėlį.
Kartą per pusę metų organizuojame “didelį” renginį, kuriame gali dalyvauti, ne tik mūsų šokėjai, bet ir jų draugai bei artimieji. Kas keli mėnesiai kviečiame į jaukius vakarėlius mūsų studijose ar miesto baruose. Vasarą, renkamės pašokti parkuose ar jaukiuose terasose.
 
Jeigu norite ne tik šokti savo malonumui, bet tobulėti greičiau ir net dalyvauti mūsų šou programose (nesvarbu ar šokate porose ar po vieną) – informuokite savo grupės mokytoją.


NE TIK ŠOKAME
 
Džiaugiamės ne tik šokdami, bet ir smagiai leisdami laiką kartu. Mėgstame stovyklauti, keliauti ir dalyvauti koncertuose, parodose ar kituose meno renginiuose.
 
Kartą per metus vykstame į tarptautinius šokių festivalius užsienyje, kur tobulėjame seminaruose ir siaučiame vakarėliuose iki ryto. Kviečiame prisijungti visus norinčius ir suplanuoti kitokias atostogas.
Back to Top