Mums labai patinka ką mes darome, dėl to viską darome nuoširdžiai.. Be to turime laabai daug patirties dalyvaudami, organizuodami šventines programas ir pasirodymus įmonėms ar jaukioms šeimos šventėms. Mes kaip tas senas geras ir ilgai nematytas draugas galime pasirodyti Jūsų kompanijoje ir nejučia visus išjudinti ir užvesti karštam vakarėliui. Juk šokiai tinka bet kokiai šventei!
ŠOKIŲ PAMOKA ŠVENTĖS DALYVIAMS
Nuotaikingų pamokėlių metu greitai išmoksite šokių žingsnelių ir šėlsite drauge su visa kompanija. Salsa, tvistas, pliauškutis, lambada ar sirtakis patiks įvairaus amžiaus žmonėms. Šokiai mokomi linijomis, ratu arba poromis ir mokytojo parenkami atsižvelgiant į vyrų ir moterų santykį, jų amžių. Programos pritaikytos suaugusiems, bet tinka ir vaikams.
Rekomenduojama šokių pramogos trukmė – trys pamokėlės po 15 – 20 min. 1,5 val. bėgyje. Pertraukėlių metu svečiai, turės galimybę atsikvėpti ir aptarti judesiukus.​​​​​​​
Šokių pamokos kaina nuo 400 eur. (du mokytojai) ​​​​​​​
Kaina  taip pat priklauso nuo svečių skaičiaus, šventės vietos, renginio datos ir temos.
Daugiau teirautis el. paštu: info@sokiuakademija.lt arba tel. nr. +37068620248
ŠOKĖJŲ PASIRODYMAI
Jautrūs, linksmi ir uždegantys šokėjų pasirodymai įkvėps ir sukurs puikią  šventės atmosferą. Galime pasiūlyti profesionalių šokėjų poros pasirodymus (rumba, čia čia, džaivas, valsas, tango) arba mėgėjų grupės pasirodymus (salsa, bachata, sirtakis).
Temų pavyzdžiai:
·   Šokių degustacija - Linksmiausi pasaulio šokiai (sirtakis, pliauškutis, salsa ir kt.)
·   Retro (charlstonas, tvistas ir kt.)
·    Disco (YMCA, Hands up ir kt.)
·   Lotynų Amerikos karštis (salsa, merenge, limbo ir kt.)​​​​​​​
​​​​​​​Daugiau teirautis el. paštu: info@sokiuakademija.lt arba tel. nr. 8 686 20248
Visi mūsų mokytojai, renginių srityje dirba apie penkis metus ir daugiau. Moka ne tik mokyti, bet ir bendrauti su publika, o tai mūsų manymu svarbiausia renginyje. Mokome šokti šimtadieniuose, išleistuvėse, gimtadieniuose, jubiliejuose, vestuvėse, mergvakariuose, bernvakariuose, įmonės renginiuose ir miesto šventėse. Atvykstame į Jūsų šventės vietą visoje Lietuvoje iš Kauno arba Vilniaus.
Šokiams šventėje nereikia jokio ypatingo pasiruošimo, tad ši pramoga gali būti puiki dovana ar siurprizas ne tik šventės kaltininkui, bet ir visiems svečiams ;).
Patys taip pat galite tapti šokėjais ir programos dalimi: kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums ar Jūsų kompanijai iš anksto pasiruošti įsimintiną šokį. Suorganizuosime pamoką Jums patogioje vietoje, parinksime ir sujungsime muziką, patarsime kaip pasipuošti ir nustebinti vakaro svečius.
Esant pageidavimui, galime suorganizuoti visą vakaro programą, su profesionaliais pasirodymais, šokių pamokom ir žaidimais. Šokių Akademijos mokytojai ne tik moko šokti, bet ir puikiai veda renginius.
​​​​​​​Dėl galimo scenarijaus ir kainų kreipkitės el. paštu info@sokiuakademija.lt
Back to Top