TEMPIMAI - JĖGA - BALANSAS
VILNIUJE (Konstitucijos pr. 6) (Šokių Akademijos studija)
II ir IV | 12:00 - 13:00 | Nuo Sausio 25 d. | REGISTRACIJA | Kainos
TJB – tai tempimų, jėgos ir kūno balanso pratimų treniruotė - puikiai tinkanti norintiems atpalaiduoti kūną bei nervų sistemą, sumažinti stresą, sustiprinti pilvo preso, nugaros, rankų, kojų raumenis, pagerinti sąnarių mobilumą, kūno koordinaciją, lanksumą bei laikyseną.
Tai lėta 10-ies dalių (45 min.) – žemo intensyvumo ir nesudėtinga mankšta skambant atpalaiduojančiai muzikai – tinkanti ir vyresnio, ir jaunesnio amžiaus žmonėms.
Treniruotės pagrindą sudaro jogos, tai chi ir pilates pratimai. 
Lankydami treniruotes, jau gana greitai pajusite, kad išlaikyti bendrą kūno balansą – daug lengviau, kaip ir gerą nuotaiką kasdien. Ilgainiui tempimų – jėgos - balanso treniruotės gali padėti atsikratyti perteklinių kūno riebalų, nugaros bei sąnarių skausmų. Jei dar nebandėte jogos ar pilates, ši treniruotė – puiki įžanga. 
Treniruotės metu visiškai nesvarbu ką, kaip ir kiek darys kiti – tiesiog bandysite kartoti, ką rodo treneris pagal savo kūno galimybes. 
KŪNO BALANSAS = GYVENIMO BALANSAS 
Treneris Tomas Jančoras - +37068777334

PILATES TRENIRUOTĖS
VILNIUJE (Pamėnkalnio g. 13) (Karininkų ramovė)
I ir III | 17:30 - 18:20 | Nuo Sausio 8 d.REGISTRACIJA | Kainos​​​​​​​
Daugiau informacijos - Instruktorė Sima - +37068405605​​​​​​​
Pilates treniruotės - protinė ir fizinė programa, kuri stiprina ir formuoja raumenyną, gerina laikyseną, lankstumą, koordinaciją, ištvermę. Reguliariai lankant Pilates treniruotes, jau po 4-8 savaičių jaučiami pokyčiai: mažėja nugaros skausmai, gerėja lankstumas, kinta kūno kompozicija.

Treniruočių metu sieksime ne tik sustiprėti, bet kartu mokysimės koncentracijos, raumenų kontrolės be įtampos, tikslumo, judesio plastiškumo, kvėpavimo, relaksacijos. Pilates užsiėmimus gali lankyti visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo.
Back to Top